سطحی نگری

شاگرد ممتاز بیژن نوباوه ، از پدیده های رسانه ملی تو سالای اخیر و مروج نرم خبر و گزارش های خاص در رسانه ست.این روزا خیلی مورد توجه قرار گرفته ، البته بیشتر فحش می خوره  اونقدر که توی فیس بوک براش یک صفحه درست کردن با این عنوان :

I hate kamran najafzadeh

که حدود پونزده هزار نفر هم عضو داره .به نظرم این یعنی اونقدر خوب کار کرده که نماد یک رسانه شده و حالا مخالفای رسانه ملی بجای نقد سیاستهایی که باهاش مشکل دارن ، از اون متنفرن...

خودش یه جایی نوشته بود:

"ما ایرانی ها از عهد تیرکمان شاه تا حالا خوش استقبال و بدبدرقه هستیم.همیشه ستاره ها را می بریم به اسمان هفتم و مخلصم چاکرم می کنیم و اسطوره و قهرمانمان می شوند بعد یکهو معلوم نیست چرا قاط می زنیم و طرف را از ان بالابالاها با مخ پرت می کنیم پایین.دمده می شوند ادم ها برایمان....تو به محبوب ترین قهرمان های مقطعی این ملت نگاه کن...ببین مگرفقط مرگ به سراغشان بیاید که محبوب باقی بمانند."

/ 3 نظر / 5 بازدید
من و دخترم ری را

سلام. مرسی از پیغامت. آره من یه روزی عاشق شعرهای سید علی بودم. ولی اسم ری را رو خودم انتخاب نکردم. باباش خواست!!! بهت سر می زنم...

رهرو

سبك جديد خبر صدا و سيما،‌ مديون نوآوري هاي نجف زاده است. در جريان بمب گذاري رهپويان،‌ تلفني باهاش تماس گرفتم - بسيار خوش برخورد و حرفه اي در شغلش عمل مي كنه. --------- اينا هيچي، 4 روز من سر نزدما، يهو اين همه پست زدين ؟!

محمد آل حبیب

آدم های بزرگ همیشه در دید دشمن هستند، چه خوب و چه بد!